Loading…

Fisnik Ademi dhe Jeton Zogjani tregojnë si e morën lajmin për vdekjen e Art Kurtit

  • 24/04/2018 | 21:36

Fisnik Ademi dhe Jeton Zogjani tregojnë si e morën lajmin për vdekjen e Art Kurtit

Aktori Arti Kurti ka vdekur sot në moshën 23 vjeçare. Sipas policisë aktori i ‘O sa mirë’ ka bërë vetëvrasje.


Lajmi i ka shokuar të gjithë në veçanti miqtë dhe bashkëpunëtorët me të cilët ata kishin punuar gjatë.

Aktori Fisnik Ademi thotë se vdekja e ish-kolegut e ka mërzitur shumë.

“E pakuptueshme për mu. E kam prit shumë keq. E di që s’ka pas vëlla tjetër. Vërtetë e dhimbshme”, tha Ademi në Pressing me Leonard Kerqukin.

Njësoj shprehet edhe Jeton Zogjani. Për shumë kohë ata punan bashkë në serialin e ‘O sa mirë’.

“Ka qenë djalë i sjellshëm dhe bashkëpunëtor i mirë”, thotë ai.

“Lajmi ke një lajm shokues dhe shumë i papritur sepse përveç ne që e kemi njohur si mik dhe bashkëpunëtor konsideroj se më i trisht është fakti se sot ka humb jetën një djalë rreth 23 vjet”, theksoi ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë