Loading…

Fisnik Ismaili ka një këshillë për VV’në: Me ajrokrema si Haki Abazi harroni që i fitoni zgjedhjet

  • 26/03/2020 | 17:34

Fisnik Ismaili ka një këshillë për VV’në: Me ajrokrema si Haki Abazi harroni që i fitoni zgjedhjet

Ish-anëtari  i VV’së, Fisnik Ismaili ka thënë se VV nuk mund të fitojë në zgjedhje me anëtarë si Haki Abazi, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një shkrimi në Facebook, ai e ka quajtur Abazin ‘ajrokrem’.

Postimi i plotë:

O, ju me i fitue 51% pa mue n’formacion, harrone! Lujshi koqe me mu. Ju thojsha, keni me m’lypë. Veç a po pshtoj prej qetij virusi. Ham i hupi do killa, ham qirohna. I hjeshum, po. I meçum, po. I guximshum, jo si këta budallt që s’ruhen prej virusit, po asi guximi të burrav, po. Kravatat e bukra hala i kam. Buzëqeshjen poashtu. Me ajrokrema si Haqi Abazi, po m’vje keq, por jo.   Mos e merrni ngat zemre, njerëz. Trusni bothën te shpija, të pshtojmë prej virusit nji herë, tani kqyrum, ia bajmë diqysh”, ka shkruar Ismaili./gazetametro.net

O, ju me i fitue 51% pa mue n'formacion, harrone! Lujshi koqe me mu. Ju thojsha, keni me m'lypë. Veç a po pshtoj prej…

Posted by Fisnik Ismaili on Wednesday, 25 March 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë