Loading…

Fisnik Syla: Nuk dua të njihem si partneri i Fjolla Morinës

  • 27/05/2022 | 22:28

Fisnik Syla: Nuk dua të njihem si partneri i Fjolla Morinës

Ndonëse ka kaluar disa muaj që janë ndarë, Fjolla Morina dhe Fisnik Syla mbeten dy nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.


Ky i fundit ka dhënë dhe një intervistë sot, ku deklaruar ndër të tjera se nuk ka dëshirë të njihet si partneri i këngëtares, pasi është një biznesmen i suksesshëm.

“Unë jam Fisnik Syla, unë njihem edhe më parë në portalet Belge si një biznesmen i suksesshëm dhe si deputet në komunën ku jetoj dhe nuk kam qejf të njihem si partneri i saj”, u shpreh Fisniku.

Sakaq, ai ka theksuar se nuk ruan më asnjë raport ose kontakt me Fjollën, duke lënë të kuptohet se gjithsecili ka vazhduar rrugën e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë