Loading…

Fitore shumë e rëndësishme për United ndaj Brentfordit

  • 19/01/2022 | 23:10

Fitore shumë e rëndësishme për United ndaj Brentfordit

Manchester United ka regjistruar një fitore shumë të rëndësishme në Premier Ligë pasi e ka mposhtur Brentfordin me rezultat 3-1 të mërkurën.


Elanga në minutën e 55’, Greenwoord në të 62’ dhe Rashford në të 77’ ia siguruan fitoren e madhe “Djajve të Kuq” pasi një humbjeje dhe një barazimi, transmeton KosovaPress.

Nga ana tjetër golin e vetëm për vendasit e shënoi Toney pesë minuta pa përfunduar ndeshje.

United tani ka 35 pikë dhe renditet në vendin e shtatë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë