Loading…

Fitorja e dytë radhazi, Kosova U19 mposht edhe Greqinë

  • 18/02/2020 | 21:35

Fitorja e dytë radhazi, Kosova U19 mposht edhe Greqinë

Përfaqësuesja U19 e Kosovës ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë në turneun ‘ROMA CAPUT MUNDI’, transmeton Gazeta Metro.


‘Dardanët’ e rinj shënuan fitore minimale ndaj Greqisë në një ndeshje jashtëzakonisht të fortë dhe cilësore.

Heroi i kësaj ndeshje ishte Venhar Hyseni, i cili e shënoi golin e vetëm dhe të fitores në minutën e 20’të të ndeshjes.

Nesër Përfaqësuesja U19 e Kosovës e ka ditë pushimi, ndërsa pasnesër në ndeshjen tretë takohet me Lazion. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë