Loading…

Fituesi i ‘Eurovision 2021’ përsëri në qendër të vëmendjes: I publikohet një fotografi nudo

  • 07/06/2021 | 17:10

Fituesi i ‘Eurovision 2021’ përsëri në qendër të vëmendjes: I publikohet një fotografi nudo

Ditëve të fundit është duke qarkulluar në rrjete sociale një fotografi e vjetër e fituesit të Eurovisionit dhe kjo nuk kishte se si të mos bënte zhurmë, transmeton Gazeta Metro.


Fotografia e Damiano David në të cilën ai pozoi i zhveshur është postuar para 3 viteve në profilin e tij në Instagram. Ai pozoi menjëherë pasi kishte dalë nga dushi dhe i la shumë pak hapësirë imagjinatës.

Ndryshe, Damiano u komentua shumë për çështje të drogës, ku u tha se gjatë natës finale të Eurovision ai konsumoi kokainë para kamerave, mirëpo kjo gjë u hodh poshtë pas testit për drogë që iu kërkua nga organizatoret dhe në të Damian doli i pastër./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Damiano David/Måneskin (@ykaaar)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë