Loading…

Fjalët e fundit të 9 vjeçarit që vdiq pak minuta pasi mbajti motrën e porsalindur në krahë

  • 05/05/2021 | 20:55

Fjalët e fundit të 9 vjeçarit që vdiq pak minuta pasi mbajti motrën e porsalindur në krahë

Një nëntë vjeçar i sëmurë me kancer ka vdekur pak pasi mbajti në krahë për herë të parë, motren e tij të porsalindur, transmeton Gazeta Metro.


Fjalët e fundit të Bailey Cooper për prindërit, vëllanë dhe motrën, kanë prekur të gjithë.

‘’Unë dua të qëndroj, por është koha të shkojë dhe të bëhem engjulli mbrojtës i motrës sime’’, ka thënë Bailey në shtratin e vdekjes.

Trimi i vogël i ka mbijetuar dy herë kancerit, derisa kjo sëmundje e mposhti atë në herën e tretë, transmeton gazetametro.net.

Ndonëse djaloshit doktorët i kishin thënë se ka vetëm disa ditë jetë të mbetura, ai mbijetoi deri në lindjen e motrës së tij.

Me babanë, nënën, motrën dhe vëllanë afër, Bailey e humbi betejën e tij me kancerin natën e Krishtlindjeve./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë