Loading…

Fjalët prekëse të Ylli Limanit për motren e tij e cila po martohet

  • 20/04/2019 | 16:34

Fjalët prekëse të Ylli Limanit për motren e tij e cila po martohet

Vetëm  pak minuta më parë, këngëtari i  hiteve “Prej se jena nda”, “Harrom”, etj, Yll Limani, ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram disa foto ku tregon se motra e tij , Hana po martohet, transmeton Gazeta Metro.

Ylli ka publikuar foto nga dasma e të motrës, ku shfaqet duke i puthur dorën dhe krahas postimit  ka bërë urimin special  që me siguri ka prekur zemrat e të gjithëve:

“Nga një motër e kujdesur në një grua të ashurueshme: Hana, e dashur motër, je më e mira. Urime martesa me Loretin, ju dua “.-shkruan  Ylli në postim. /gazetametro.net

 

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë