Loading…

‘Fjeta në oborr’, çfarë ndodhi gjatë ndejës së ‘çmendur’ të Noizyt dhe Mozzik?

  • 21/10/2021 | 22:43

‘Fjeta në oborr’, çfarë ndodhi gjatë ndejës së ‘çmendur’ të Noizyt dhe Mozzik?

Noizy dhe Mozzik ashtu siç paralajmëruan, u kyçën live për ndjekësit e tyre në Instagram.


Artistët sonte do të sjellin edhe bashkëpunimin e tyre të parë dhe na zbuluan disa detaje nga prapaskenat.

Ishte Noizy që i thotë se akoma nuk i ka dalë alkooli që nga ajo natë dhe deklaron me shaka se nuk do të bëjë më klip me Mozzik.

Mozzik në anën tjetër fillon dhe qesh dhe pohon se që nga ajo natë po pi vetëm ujë. Gjithashtu, aq shumë ishte dehur sa që e zuri gjumi në oborr.

Noizy i rikujton Mozzik se nuk mundi të përfundojë xhirimet e skenës së fundit.

Ndiqni më poshtë pjesën e shkëputur nga bashkëbisedimi i tyre live.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë