Loading…

Fjolla, 25-vjeçare ka nevojë për ndihmë, sëmundja e kancerit iu rikthye pas dy vitesh

  • 08/07/2020 | 13:11

Fjolla, 25-vjeçare ka nevojë për ndihmë, sëmundja e kancerit iu rikthye pas dy vitesh

Fjolla Potoku, 25-vjeçare është diagnostikuar me kancer në hundë.


Fjolla ka nevojë për ndihmë në të vazhdojë trajtimin.

Fjolla para dy vitesh ishte diagnostikuar me kancer në hundë, por pas operimit në Turqi, ajo u shëruar. Pas dy vitesh, iu është rikthyer sëmundja dhe tani Fjolla ka nevojë për ndihmën e gjithsecilit.

Të dhënat për kontribuuesit që dëshirojnë t’i ndihmojnë Fjollës mund t’i shihni në fotografinë e mëposhtme.

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë