Loading…

Fjolla Morina e gatshme për martesë?

  • 17/09/2023 | 13:35

Fjolla Morina e gatshme për martesë?

Këngëtarja Fjolla Morina gjatë javës përmes rrjeteve sociale ka treguar se e ka gjetur dashurinë.


Ajo e konfirmoi këtë me një fotografi me partnerin e ri, pa dhënë më shumë detaje, përcjell Klankosova.tv.

Po përflitet edhe opsioni i një martese të mundshme mes tyre, e dyshimet i ka rritur edhe një fotografi e tyre me dekorim “Bride to be”, apo “Nuse e ardhshme”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë