Loading…

Fjolla Morina merr befasi në arrest shtëpiak: I bëhet propozim për martesë

  • 17/10/2020 | 09:25

Fjolla Morina merr befasi në arrest shtëpiak: I bëhet propozim për martesë

Fjolla pranoi befasinë më të bukur në arrest shtëpiak.


Fjolla Morina javët e fundit ka qenë personazh shumë i komentuar në shtypin rozë.

Artistja, para pak jave është arrestuar në Morinë, pasi në veturë të saj u gjetën armë, ndërsa tani po qëndron në arrest shtëpiak në Shqipëri.

Mbrëmë, Fjolla mori propozim për martesë dhe këtë gjë e tregoi përmes disa postimeve në rrjete sociale.

Ajo publikoi video të një buqete me trëndafila, në të cilat gjendej edhe unaza, kurse shkruan “I thashë PO”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë