Loading…

Fjolla Morina merr vëmendje pas fotografisë së fundit, ka edhe mesazh motivues

  • 26/11/2022 | 16:21

Fjolla Morina merr vëmendje pas fotografisë së fundit, ka edhe mesazh motivues

Fjolla Morina arrinë gjithmonë të marrë vëmendjen e mediave me postimet e saj provokuese në rrjete sociale.


Sot, këngëtarja erdhi me një mesazh motivues në “InstaStory” për ndjekësit e saj.

“Mirëmëngjesi miq dhe mos harroni kur gjërat nuk shkojnë mirë ndryshoni vetën tuaj dhe fati, jeta, e ardhmja do të fillojnë njëherësh të ndryshojnë bashkë me ju”, shkroi ajo.

Ndryshe Fjolla mbetet mjaft e ndjekur në rrjetet e saja sociale. /Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë