Loading…

Fjolla Morina në paraburgim: Lajmërohet në Prive nga paraburgimi

  • 22/07/2021 | 23:01

Fjolla Morina në paraburgim: Lajmërohet në Prive nga paraburgimi

Fjolla Morina ka befasuar sërish.


Këngëtarja e njohur me gjasë ia ka dalë të ‘lajmërohet’ nga paraburgimi  prej 40 ditësh që iu caktua pasi u arrestua nga njësiti “FAST” i Policisë së Kosovës të Hënën në lagjen Emshir.

Ajo ka komentuar në përmbledhjen kronologjike të portalit Prive.al ditën e sotme.

“Çfarë gënjeshtra këto portalet” – është shprehur Fjolla ndonëse nuk ka precizuar se cila pjesë është “gënjeshtër” (sigurt se gënjeshtra në raportimet e Prive nuk ka).

Mbetet e paqartë si ka qasje në Facebook këngëtarja nga paraburgimi, gjithmonë nëse ajo është prapa komentit nga llogaria autentike e saj në Facebook.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë