Loading…

Fjolla Morina nuk e fsheh më dashurinë: Ti më kompleton mua

  • 26/11/2020 | 22:58

Fjolla Morina nuk e fsheh më dashurinë: Ti më kompleton mua

Arrestimi i Fjolla Morinës nxori në pah romancën e saj me të dashurin biznesmen, të quajtur Fisnik Syla.


Ndërkohë kohët e fundit Fjolla ka ndarë një sërë fotosh ku shfaqet me partnerin, ndërsa nuk i kursen dedikimet e ëmbla për të. Në foton e fundit të publikuar nga këngëtarja është shfaqur me një fustan të bardhë të shkurtë, teksa u fotografua në krahë të Fisnikt.

“Ti më kompleton mua”, shkroi Fjolla.

Çifti tashmë kanë filluar edhe përgatitjet për martesë, pak muaj pasi këngëtarja tregoi se u propozua nga biznesmeni.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë