Loading…

Fjolla Morina organizon festë luksoze për ditëlindjen e qenit të saj

  • 10/11/2021 | 23:18

Fjolla Morina organizon festë luksoze për ditëlindjen e qenit të saj

Fjolla Morina është rikthyer në rrjete sociale.

Këngëtarja e njohur disa javë më parë riaktivizoi profilin e saj në Instagram duke bërë postimin e saj të parë pas rikthimit.

Ajo po qëndron mjaft aktive në rrjete sociale duke postuar foto apo video të ndryshme.

Së fundi ajo ka postuar disa imazhe duke lajmëruar fansat e saj se ajo po feston ditëlindjen e parë të qenushit të saj.

Ajo tregoi përmes imazheve se i ka organizuar qenit të saj një festë mjaft luksoze ku tregonte edhe ëmbëlsirën dhe dhuratat e ndryshme të cilat i ka përgatitur për të.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë