Loading…
Fjolla Morina për Elvana Gjatën: Nuk e ndalni dritën e këtij ylli |FOTO
  • 09/10/2018 | 23:27

Fjolla Morina për Elvana Gjatën: Nuk e ndalni dritën e këtij ylli |FOTO

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata është vënë në qendër të vëmendjes ditët e fundit, pas ngjarjes së 4 tetorit në një lokal në ish Bllok, ku u vra një person dhe dy të tjerë u plagosën.

Këngëtarja thuhet se ka qenë “molla e sherrit”, ndërsa ende nuk ka një reagim nga ajo.

Shumë personazhe të njohur kanë reaguar duke shprehur qëndrimet e tyre për rastin që tronditi opinionin publik. Këngëtarja Fjolla Morina ka reaguar përmes një postimi në Instastory, teksa ka shprehur mbështetjen ndaj koleges së saj.

“Ju nuk mund ta ndalni dritën e këtij ylli”- ka shkruar ajo.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë