Loading…
Fjolla Morina rastësisht zbulon tatuazhin e ri
  • 19/02/2019 | 15:38

Fjolla Morina rastësisht zbulon tatuazhin e ri

Fjolla Morina ka zbuluar tatuazhin e ri që ka bërë së fundi por jo qëllimisht, transmeton Gazeta Metro.


Këngëtarja shqiptare ka ndarë disa video në Instastory ku shfaqet duke kërcyer në një studio muzikore, ku besohet se po punon për projektin e ri muzikor.

E veshur sportive me një komplet tutash, Fjolla nis të kërcejë duke ngritur lart bluzën, ku vumë re dhe tatuazhin e ri. Ajo ka pasur një tatuazh më të vogël në pjesën e majtë të barkut e që ndoshta kjo ka qenë arsyeja pse ajo ka vendosur ta bëjë një më të madh.

Kështu kur kallet Kiki. Koha për në studio”, shkruan Fjolla teksa na tregon se po dëfrehet në orën 3:25 të mëngjesit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë