Loading…

Fjolla Morina shfaqet provokuese teksa fokuson linjat trupore

  • 22/09/2022 | 18:28

Fjolla Morina shfaqet provokuese teksa fokuson linjat trupore

Fjolla Morina është padyshim një prej personazheve publike më të komentuar në mediet rozë.


Këngëtarja është mjaft e përkushtuar ndaj rrjeteve sociale dhe është pothuajse çdo herë aktive duke sjell imazhe nga më të ndryshmet.

Edhe së fundmi, Fjolla u kujdes që të theksonte linjat trupore duke provokuar në një veshje të ngushtë e që gjithashtu dukej me shumë stil.

Ajo pozoi me një bluzë të zezë me mëngë të gjata që kishte një prerje tek pjesa e dekoltesë, ndërsa e përshtati me një palë dollakë gri dhe gjithashtu mbante syze dielli.

Fjolla dukej në super formë teksa shijojë një natë argëtuese në një nga lokalet e Prishtinë, ndërkaq nuk munguan as komentet e ndjekësve në Instagram sipër imazheve.

Ndryshe, kujtojmë që pas këngës së fundit që Fjolla solli në bashkëpunim me Nushin, ajo ka treguar se është në përgatitje të projekteve të reja.

Ndërkaq, sa i përket jetë private, këngëtarja prej muajsh është beqare pas ndarjes nga ish-bashkëshorti, Fisnik Syla.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë