Loading…

Fjolla Morina vjen me imazhe provokuese nga pushimet në Shqipëri

  • 16/09/2020 | 08:01

Fjolla Morina vjen me imazhe provokuese nga pushimet në Shqipëri

Fjolla ka nisur pushimet në jug të Shqipërisë.


Fjolla Morina ka zgjedhur të këto ditë të pushojë në bregdetin shqiptar, kurse për fansat nuk i ka harruar fotografitë nga atje, shkruan lajmi.net.

Në imazhet që i ndau me ndjekësit, këngëtarja u shfaq e veshur me një palë bikini kuq e zi, në të cilat theksonte linjat trupore.

Ajo mori poza tërheqëse në një pishinë, teksa të gjithë drejtojnë sytë tek fiziku i saj.

Fjolla aktualisht po e shijon suksesin e këngës “Kape”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin, ku vjen me skena provokuese.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë