Loading…

Fjolla Morinës i vjen rendi të flasë edhe për art edhe për politikë: Pse o Zot e more Lezën e jo Isën

  • 26/03/2020 | 17:58

Fjolla Morinës i vjen rendi të flasë edhe për art edhe për politikë: Pse o Zot e more Lezën e jo Isën

Fjolla Morina shpesh publikon fotografi pro Albin Kurtit dhe Lëvindjes Vetvendosje, simpatinë për të cilën nuk e ka fshehur asnjëherë, transmeton Gazeta Metro.


Ajo është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, në të cilin dje pasi që u votua mocioni i mosbesimit, ajo e sulmoi lidertin e LDK’së, Isa Mustafën.

“Pse o Zot e more Lezën e nuk e more Isën?!”, ka shkruar Fjolla duke mos lënë të kuptohet mirë a është shaka apo e menduar me të vertetë nga këngëtarja.

Ndryshe ajo ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]o.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë