Loading…

Flaka Krelani poston foto provokuese nga Miami

  • 03/07/2022 | 20:19

Flaka Krelani poston foto provokuese nga Miami

Flaka Krelani prej më shumë se një vit është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.


Megjithëse është shkëputur nga muzika, ajo po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Bukuroshja nga Gjakova së fundmi ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku shfaqet në poza provokuese duke vënë në pah fizikun.

Këto imazhe kanë marrë komplimente të shumta nga miqtë e ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Flaka përndryshe viteve të fundit ka qenë më pak aktive dhe më e angazhuar me prurje të reja.

E fundit e realizuar mbetet “Dit e Nat” e lansuar më 6 qershor të vitit 2020.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë