Loading…

Flaka Krelani shfaqet sensuale në fotografitë e fundit

  • 11/08/2020 | 15:21

Flaka Krelani shfaqet sensuale në fotografitë e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, duket se së fundmi ka vendosur t’i japë vetes disa ditë të mira pushimi.


Ajo është duke u relaksuar në bregdetin shqiptar, teksa po i mban fansat të informuar me fotografi në rrjetet sociale, duke treguar momentet e këndshme që po shijon.

Ajo ka treguar fizikun e saj të shkëlqyer e veshur në të kuqe, ndërsa i ka lënë pak vend imagjinatës.

Komentet dhe pëlqimet nga ana e ndjekësve të saj nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat trupore.

 

View this post on Instagram

 

?…AUGUSTINA … ? #jc #nj #jerseycity #njjc #ny #red #sugared

A post shared by FLAKA KRELANI (@flaka.krelani) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë