Loading…

Flaka Krelanit nuk ia ndien, del zbuluar në imazhet e fundit

  • 01/12/2021 | 18:35

Flaka Krelanit nuk ia ndien, del zbuluar në imazhet e fundit

Flaka Krelani këngëtarja që nuk i frikësohet aspak mendimeve të tjerve rreth veshjes së saj.


Së fundi ka postuar disa imazhe ku nxjerr zbuluar pjesët e saj intime të trupit.

Ajo ka nxjerrur të pasmet pothuajse të tëra. Me një fustan shumë të hapur ajo ka provokuar ndjekësit e saj.

Flaka është motra e Qeqa Krelanit, gazetare e sportit e cila gjithashtu komentohet shumë për imazhet e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë