Loading…

Flaka Loxha fiton medaljen e bronztë në Lojërat Mesdhetare

  • 29/06/2022 | 19:12

Flaka Loxha fiton medaljen e bronztë në Lojërat Mesdhetare

Flaka Loxha i ka sjell Kosovës medaljen e dytë nga Lojërat Mesdhetare që po zhvillohen në Oran të Algjerisë.


Xhudistja nga Kosova fitoi të bronztën, pas fitores ndaj turkes Hasret Bozkurt, përcjellë KosovaPress.

Kjo është medalje e dytë për Kosovën pas asaj të artës që e fitoi Distria Krasniqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë