Loading…

Flaka ua vë flakën me këto foto: Shfaqet në bikini duke ‘mbajtur’ urën

  • 16/06/2019 | 16:34

Flaka ua vë flakën me këto foto: Shfaqet në bikini duke ‘mbajtur’ urën

Flaka Krelani dinë si të qëndroj në qendër të vëmendjes.

Ajo mjaft shpesh kujdeset t’i tregojë linjat e saj joshëse në poza provokuese.

Këtë e ka bërë edhe së fundi këngëtarja gjakovare, Flaka erdhi joshëse në bikini të zeza ku edhe vuri në pah format e saj seksi.

Kujtojmë, që Flaka krahas fizikut njihet edhe për vokalin e saj ndërsa është mjaft aktive edhe me projekte muzikore, ajo së fundi publikoj këngën ‘Slay’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë