Loading…

Flakë para Kryeministrisë së Shqipërisë (Video)

  • 23/03/2017 | 00:00

Flakë para Kryeministrisë së Shqipërisë (Video)

Qytetarët që qëndrojnë prej më shumë se një muaji në çadrën e opozitës, kanë hedhur fishekzjarre dhe kapsolla në bulevard, poshtë zyrës së Kryeministrit Edi Rama.


Fishekzjarret janë hedhur për të festuar 22 marsin ditën, ditën kur në vitin 1992 Partia Demokratike fitoi për herë të parë zgjedhjet pluraliste, shkruan Syri.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë