Loading…
Flasin dy vajzat që u ngacmuan seksualisht nga një 40 vjeçar në Viti |PAMJE
  • 16/05/2019 | 21:14

Flasin dy vajzat që u ngacmuan seksualisht nga një 40 vjeçar në Viti |PAMJE

Dy vajza të mitura në komunën e Vitisë, dyshohet se janë ngacmuar seksualisht nga një burrë i fshatit të tyre, transmeton Gazeta Metro.


11 vjeçarja me inicialet R. B. dhe kushërira e saj e parë 12 vjeçe me inicialet H.B. nga Pozhorani morën lëndime në këmbë e trup të shtunën derisa po arratiseshin nga makina e një të panjohuri.

Rasti ndodhi të shtunën kur vajzat ishin joshur nga një person i moshuar, derisa po shkonin në shkollë.

Vajza shihet se kanë marrë lëndime trupore në këmbë, derisa po iknin nga ai./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë