Loading…

Flet blerësi i Audi Q7 të Isa Mustafës (Video)

  • 17/06/2017 | 15:03

Flet blerësi i Audi Q7 të Isa Mustafës (Video)

Audia Q7 e Isa Mustafës është shitur sot në ankand publik për 22 mijë e 500 euro. Kjo veturë ishte blerë 76 mijë euro për ish kryetarin e Prishtinës Isa Mustafa. 


Veturën e shumëpërfolur që kishte vetëm 70 mijë kilometra të kaluara, arriti ta blejë Lulëzim Kastrati nga Peja.

I pyetur nga Ekononia Online, blerësi tha se është adhurues i veturave të shtrenjta dhe nuk ka pasur kurrfarë qëllimi që t’i ndihmojë Shpend Ahmetit ta përmbushë një nga premtimet elektorale.

“Nuk më pengon që e ka vozitur Isa Mustafa, përkundrazi… Çmimi është i lirë”, tha Kastrati.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë