Loading…

Flet Blushi, tregon nëse është ai që e quajti ‘kurvë’ Arbana Xharrën

  • 09/05/2017 | 17:40

Flet Blushi, tregon nëse është ai që e quajti ‘kurvë’ Arbana Xharrën

Ish deputeti socialist, dhe tash kryetar i LIBRA’s, Ben Blush, ka reaguar pasi emri i tij u lakua  me shkas ofendimin ndaj anëtares më të re të PDK’së, Arbana Xharrës.


Blushi ka thënë se ai nuk ka asnjë llogari në rrjetin social Twitter, prej nga edhe u publikua ai shkrim.

“I pyetur nga Klan Kosova sapo mësova per gjoja një status timin kundër miqve të mi të the nderuar Arbana Xharrës dhe Kadri Veselit”, tha Blushi, duke shtuar se ai nuk qëndron prapa këtij

“Dua të sqaroj publikisht se unë nuk kam asnjë llogari në Twiitter dhe kushdo ka bërë këtë shënim nuk është Ben Blushi por një mashtrues i panjohur dhe i pabesë”, deklaroi ai. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë