Loading…

Flet drejtori i burgjeve, ja çfarë sëmundje kishte Naser Makolli

  • 04/04/2017 | 18:18

Flet drejtori i burgjeve, ja çfarë sëmundje kishte Naser Makolli

“I ndjeri disa herë ka qenë në QKUK. I ka marrë medikamentet, dhe ato masa nuk kanë ndihmuar në gjendjen e tij shëndetësore”, ka thënë Zogaj.


Sipas tij, vetë mjeket nuk kish konstatuar se ai duhet të trajtohej në QKUK, por vetëm i janë bërë kontroll, njofton Klan Kosova.

“Vetëm i ka bërë disa analiza dhe nuk është parë e arsyeshme të trajtohet në QKUK”, tha Zogaj.

Ndryshe, i paraburgosuri në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan, Naser Makolli ndërroi jetë dje. Ai ishte shok i qelisë me Astrin Deharin, i cili u vetëvra disa muaj më parë në paraburgim në Prizren.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë