Loading…

Flet gruaja që pa krijesën e dyshimtë në Shëngjin: Ishte 50-60 metra larg nga njerëzit (Video)

  • 26/07/2017 | 09:09

Flet gruaja që pa krijesën e dyshimtë në Shëngjin: Ishte 50-60 metra larg nga njerëzit (Video)

Një video interesante është publikuar nga mediat në Shqipëri.


Videoja është realizuar në Shëngjin, në plazhin e njohur si Rana e Hedhun, ndërsa pushuesit shprehen se nuk e dinë çfarë është ajo gjallesë që doli nga deti dhe u zhduk sërish.

Nuk dihet nëse bëhej fjalë për delfin, apo ndonjë peshkaqen.

Siç thotë edhe turistja, gjitari ndodhej në një largësi prej 50- 60 metrash nga bregu, ç’ka vë seriozisht në rrezik jetën e tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë