Loading…

Flet i riu që u plagos mbrëmë në Vushtrri, tregon motivet (Video)

  • 30/07/2017 | 21:24

Flet i riu që u plagos mbrëmë në Vushtrri, tregon motivet (Video)

Menaxheri i një kafiterie në Vushtrri nuk e kishte menduar se mund të shkrepte dikush armën drejt tij pa asnjë faj.


Agon Ferizi që u plagos mbrëmë po thotë se incidenti ndodhi aksidentalisht. Mirëpo, ndryshe po mendojnë në familjen e tij të cilët Agoni e cilësojnë si një djalë të urtë e të sjellshëm.

Pronarët e lokalit në Vushtrri, ku punon Agoni, nuk deshën të flasin para kamerës, por thanë se me personin që shtiu nuk ka pasur ndonjë konflikt, njofton Klan Kosova.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti i tha Klan Kosovës përmes telefonit se për këtë rast kanë arrestuar një person dhe kanë konfiskuar një armë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë