Loading…

Flet Inva Mula pas vdekjes së babait

  • 29/10/2020 | 23:19

Flet Inva Mula pas vdekjes së babait

Kompozitori i shquar, Avni Mula u nda nga jeta në moshën 92-vjeçare. Rreth lajmit të hidhur ka reaguar së fundmi e bija, Inva.


Sopranoja ka publikuar një foto të të ndjerit në rrjete sociale, ku shprehet se ai ka fluturuar në Valsin e Përjetësisë. Po ashtu, Inva ka njoftuar se homazhet do të mbahen nesër në orën 11:00-13:00.

“Gjiganti jonë fluturoi në Valsin e Perjetësisë! Për një përshendetje me dorë në zemër, homazhet kryen nesër, 30 tetor, ora 11:00-13:00 në hollin e Universitetit të Arteve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë