Loading…

Flet për herë të parë Bojken Lako për ato që tha Semi për lidhjen e tyre në Big Brother VIP

  • 28/10/2021 | 12:35

Flet për herë të parë Bojken Lako për ato që tha Semi për lidhjen e tyre në Big Brother VIP

Semi Jaupaj ka nisur aventurën e re në Big Brother VIP Albania.


Këngëtarja Semi Jaupaj në shtëpinë e famshme foli edhe për lidhjen, martesën e më pas ndarjen nga muzikanti, Bojken Lako.

Jaupaj zbuloi se ndarja erdhi pas 9 vitesh, dhe se për këtë gjë ranë të dy dakord, ani pse ishte vetë ajo e cila e kërkoi ndarjen.

Ndërsa së fundi ka reaguar edhe mkvetë Bojken Lako në Top Albania Radio, por që nuk ka dashur të zgjatet shumë, duke thënë se ajo çfarë Semi foli brenda shtëpisë është në rregull.

“Për këtë temë, nuk dua të flas shumë, nuk e ndjek Big Brother dhe nuk do e ndjek, aq më tepër në këtë rast. E kam përkrahur hyrjen e saj si pjesë e mundesisë që të jep një show i tillë. Gjithçka që ajo ka thënë aty është okej. Semi thotë atë që do”, tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë