Loading…

Flet Policia: Të dyshuarit për vrasjen e mitrovicasit janë ende në kërkim

  • 30/10/2021 | 13:39

Flet Policia: Të dyshuarit për vrasjen e mitrovicasit janë ende në kërkim

Dy të dyshuarit për vrasjen në Mitrovicë janë ende në kërkim.

Këtë e ka bërë të ditur për zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Avni Zahiti.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë pas mesnate, ku viktima pas pranimit të ndihmës së parë në Spitalin Rajonal Mitrovicë është dërguar në QKUK dhe duke mos u përballuar lëndimeve të marra ka vdekur.

Dy të arratisurit që po kërkohen nga policia janë L.B dhe A.Z..

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë