Loading…

Flitet për një lidhje me Mozzikun, sqaron gjithçka Kiara Tito

  • 21/06/2022 | 23:02

Flitet për një lidhje me Mozzikun, sqaron gjithçka Kiara Tito

Mozzik së fundi është komentuar për një lidhje të mundshme.


Së pari përshkrimi mbi një foto se nuk do të jetë beqar këtë verë, e më pas për postimin e tij duke mbajtur këmbën e një vajze shtynë deri tek dyshimet se Mozzik është në një lidhje.

Pas kësaj u ngritën dyshime se vajza në fjalë është prezantuesja shqiptare, Kiara Tito.

Madje u komentua se ata tashmë janë në një lidhje.

Kjo sepse veshja e saj në një prej paraqitjeve të saj ishte e njëjtë me të një vajze misterioze që postoi Mozzik në rrjetet e tij sociale.

Pas dyshimeve, ka reaguar për herë të parë, Kiara Tito.

Ajo ka mohuar gjithçka duke thënë se nuk është personi në foto.

Gjithashtu ajo ka kërkuar që para se të bëhen lajmet së pari të vërtetohen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë