Loading…

Flokë të buta dhe të ndritshme brenda 10 minutave me Coca Cola (Video)

  • 14/03/2017 | 14:45

Flokë të buta dhe të ndritshme brenda 10 minutave me Coca Cola (Video)

Në rrjetet sociale si Facebook, Twitter dhe Youtube ky lajm është duke bërë bujë, pasi që shumë persona po e përdorin Coca-Colan si produkt për flok.

Por, a është kjo në rregull? A funksionon kjo?

Këtyre përgjigjeve më së miri iu përgjigjet videoja e mëposhtme, pra videoja e cila po bën bujë në internet. /Telegrafi/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë