Loading…
Florentino Perez më në fund takohet me Luka Modricin
  • 10/08/2018 | 16:56

Florentino Perez më në fund takohet me Luka Modricin

Momenti i shumëpritur ka ardhur.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka pritur në zyrën e tij mesfushorin  Luka Modric.

Lajmi bëhet i ditur nga gazetari i ‘Sportmediasset’, Marco Barzaghi përcjell lajmi.net.

Në këtë takim, pritet të vendoset edhe e ardhmja e mesfushorit kroat, Luka Modric, që po kërkohet nga Interi.

Në anën tjetër, Real Madrid vazhdon të këmbëngulë në qëndrimin e tij.

Mediet në Spanjë pritet që shumë shpejtë të dalin me njoftime rreth asaj që është diskutuar në këtë takim, dhe vendimit që është marrë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë