Loading…
Flori: Dashuria i jep kuptim jetës
  • 06/12/2018 | 17:43

Flori: Dashuria i jep kuptim jetës

Kënga e Flori Mumajesit “Plas”, konkurrente në festivalin Kënga Magjike 2018 ka grumbulluar një numër të madh fansash dhe po dëgjohet kudo ku ka shqiptarë.


Me këtë fakt është i vetëdijshëm edhe vetë kantautori, i cili në llogarinë e tij të Instagramit shkruan: “Kjo këngë nuk është më vetëm kënga ime… Është e të gjithë atyre që kanë dashuruar dhe dashurojnë vërtetë. DASHURIA I JEP KUPTIM JETES”.

Edhe sivjet Kënga Magjike numëron një numër të madh artistësh të cilët konkurrojnë me këngët e tyre dhe presin që të kurorëzohen me ndonjë çmim, nga të shumtët që dhunon ky festival.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë