Loading…
Flori krenohet me arritjet e kolegëve |FOTO
  • 10/08/2018 | 17:54

Flori krenohet me arritjet e kolegëve |FOTO

Epo kur bashkëpunojnë dy nga djemtë më të talentuar të showbizz-it shqiptar është e kotë të presësh diçka tjetër përveçse një suksesi të padiskutueshëm.


Bashkëpunimi i Flor Mumajesit me Getoar Selimin me titull “Dashni me Raki” duket se është admiruar nga audiencat shqiptare dhe jo vetëm, kjo e thënë pasi shifrat e shikimit të këtij klipi janë vërtet të larta.

Plot 30 milionë vieës dhe lajmin e ka dhënë vetë Flor Mumajesi në një foto që ka postuar në Instastory ku i ka bërë tag edhe bashkëpuntorit të tij Getit.

Kur flet suksesi! Flori dhe Geti mesa duket kanë në plan të vendosin rekorde të reja./intv.al

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë