Loading…

Flori Mumajesi po bëhet baba, fotografia e postuar nga këngëtari lind dyshime

  • 15/11/2021 | 14:03

Flori Mumajesi po bëhet baba, fotografia e postuar nga këngëtari lind dyshime

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka zgjuar dyshime te fansat se do të bëhet baba për herë të parë.


Ai ka postuar në InstaStory një foto, në të cilën shfaqet një souvenir druri që ka të gdhendur një vogëlush teksa fle, portret që Flori e ka shoqëruar me një ‘zemër’.

Kjo ka bërë që aludimet të nisin menjëherë, duke u surprizuar që të gjithë.

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë, që Mumajesi përflitet se do të bëhet baba, pasi edhe më herët ka qenë në qendër të mediave rozë lidhur me këtë fakt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë