Loading…

Flori reagon për Fifin: Dedikuar atyre me të cilët jeta s’u tregua e drejtë, nuk jemi dot perfekt

  • 24/11/2021 | 22:22

Flori reagon për Fifin: Dedikuar atyre me të cilët jeta s’u tregua e drejtë, nuk jemi dot perfekt

Tema kryesore e natës së mbrëmshme dhe të ditës së sotëme padyshim që është ngjarja e ndodhur në ‘Big Brother VIP’.


Fifi u alivanos mbrëmë live pas akuzave të Balinës se ajo po ndërhynë mes marrëdhënies së Pajtimit me Sarën, dhe se ajo po kërkonë vëmendje, shkruan lajmi.net.

Pas këtyre akuzave Fifi kërkoi të largohet nga shtëpia dhe u alivanos. Pasi u këndell bëri gati valixhet dhe insistonte të largohej. Por Arbana i kërkoi të mendohej edhe një herë.

Pasi mori veten vendosi të vazhdojë rrugëtimin brenda. Ishin reagime të shumta pas ngjarjeve kur disa e mbështeten e disa e quajtën të shtirur.

Familja dhe fansat ishin ata që i dolën në krahë këngëtares.

Pak minuta më pare një person shumë i rëndësishëm për Fifin, ka reaguar duke e mbështetur fuqishëm atë.

Flori Mumajesi është këngëtari që ka prekur me fjalët për Fifin. Përmes një postimi në Instagram, Flori ka postuar një këngë të papublikuar të Fifit dhe ka shkruar mbi të.

‘E dua zërin tënd…Dedikuar atyre me të cilët jeta nuk u tregua e drejtë duke iu mohuar fjalët, dëgjimin, por jo ndjenjat…Nuk jemi dot perfekt edhe po të mundohemi sdo të jemi kurrë…’, ka shkruar Flori për Fifin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë