Loading…

Florian Marku tregon muskujt, i gatshëm për meçin në ‘Air Albania’

  • 09/08/2022 | 22:01

Florian Marku tregon muskujt, i gatshëm për meçin në ‘Air Albania’

Kanë mbetur edhe pak javë deri te meçi i madh i Florian Markut në stadiumin ‘Air Albania’.


Marku do të ngjitet në rin me 25 gusht të këij viti në një mbrëmje të paharruar në Shqipëri.

Marku do të takohet me boksierin meksikan, Miguel Parra Ramirez.

Boksieri shqiptar ka treguar se edhe biletat  janë në shitje për këtë ndeshje dhe mund t’i gjeni në disa pika në Tiranë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë