Loading…

Fluksi i pritjeve në pikën kufitare të Merdarës deri në 4 orë

  • 14/08/2022 | 11:02

Fluksi i pritjeve në pikën kufitare të Merdarës deri në 4 orë

Fluksi në disa pika kufitare po vijon edhe mëngjesin e së dielës, kryesisht në dalje.


Në pikë kalimin kufitar në Merdarë pritjet në dalje janë deri në katër orë, ndërsa radha e automjeteve është mbi një kilometër.

Për hyrje pritjet janë deri në 15 minuta ndërsa nuk raportohet radhë të mjeteve.

Në pikë kalimin kufitar Dheu i Bardhë në dalje pritjet janë deri në një orë, ndërsa radha e kolonave shkon deri në 500 metra. Në hyrje, pritjet janë deri në 15 minuta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë