Loading…
Forca e bën fuqinë: Ukrainasi e lëviz anijen 614-tonëshe – me dhëmbë (VIDEO)
  • 03/11/2018 | 10:39

Forca e bën fuqinë: Ukrainasi e lëviz anijen 614-tonëshe – me dhëmbë (VIDEO)

Ukrainasi Oleg Skavjic ia ka dalë ta lëvizë anijen e rëndë 614 tonelata dhe atë – me dhëmbë.

Ky është vetëm triumfi i fundit i njërit prej njerëzve më të fuqishëm në botë, i cili është i njohur për aftësitë e tij të pabesueshme, transmeton gazetametro.net.

Skavjici, i cili është nga Lavovi ukrainas, i ka dalë që anijen të tërheqë plot 16 metra, madje në erë të fortë.

Zyrtarët e Ukrainës kanë bërë të ditur se ky është rekord kombëtar, ndërsa së shpejti mund të hyjë edhe në librin e Guinessit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë