Loading…

Forca ushtarake po vijnë drejt Shkupit (Video)

  • 10/04/2017 | 12:57

Forca ushtarake po vijnë drejt Shkupit (Video)

Forca ushtarake sot në mëngjes kanë lëvizur në drejtim të Shkupit. Një lexues i Gazetës Lajm ka dërguar në redaksinë tonë video në të cilën vërehen transportierë të rëndë ushtarakë në lagjen Gjorçe Petrov, lagje e cila është në hyrje të Shkupit nga drejtimi i Tetovës.

As në Ministrinë e Mbrojtjes e as në Shtatmadhorinë e Armatës së Republikës së Maqedonisë tani për tani nuk kanë sqarim lidhur me shkaqet për këto lëvizjes të ushtrisë, në kohën kur Maqedonia po përballet me krizë politike dhe institucionale.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë