Loading…

FSK e Policia u larguan pa rënë në gjurmë të katërvjeçarit të humbur

  • 16/03/2017 | 08:29

FSK e Policia u larguan pa rënë në gjurmë të katërvjeçarit të humbur

Familjarët kanë bërë të ditur se kërkimet ende janë duke vazhduar, teksa shtojnë se ato po bëhen tashmë vetëm nga fshatarët dhe të gjithë banorët të cilën vullnetarisht kanë shkuar për të ndihmuar për të gjetur katërvjecarin e humbur.


Po ashtu famijarët të shqetësuar kanë thënë për Klan Kosova se Forcat e Sigurisë së Kosovës dhe policia po ashtu, ende pa rënë në ndonjë gjurmë të Erion Gashit, janë larguar nga vendi ku po zhvilloheshin kërkimet. Katërvjecari nga Mramori është zhdukur në mbrëmjen e së mërkurës dhe ende janë duke vazhduar kërkimet për të.

Lusim të gjithë që mund të kenë informata rreth lokacionit të Erion Gashit të lajmërohen në numrin 00 377 45 262 087Katërvjeçari në kohën kur ka humbur kishte të veshur trenerka të kaltra dhe xhemper të së njëjtës ngjyrë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë