Loading…

Formacionet zyrtare: Arsenal – Leicester City, Xhaka e Mustafi nga fillimi

  • 07/07/2020 | 20:21

Formacionet zyrtare: Arsenal – Leicester City, Xhaka e Mustafi nga fillimi

Ndeshja mes Arsenalit dhe Leicester Cityt sonte pritet të jetë tejet intersante, për faktin se dy skuadrat do luftojnë për fitore, transmeton Gazeta Metro.


Arsenali do kërkojë fitoren e katërt radhazi dhe të vazhdojë garën për një vend në top pesshe, teksa Leicester City për të mbajtur edhe më tej pozitën e tretë.

Ndeshja zhvillohet me fillim prej orës 21:15 në ‘Emirates Stadium’ dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Vlen të theksohet se te ‘Topçinjët’ nga fillimi edhe sonte do jenë dyshja shqiptare, Granit Xhaka e Shkodran Mustafi.

Formacioni zyrtar i Arsenalit:

Formacioni zyrtar i Leicster Cityt:

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë