Loading…
Formacionet zyrtare: Bayern – Liverpoo, Shaqiri në bankën rezervë
  • 13/03/2019 | 19:56

Formacionet zyrtare: Bayern – Liverpoo, Shaqiri në bankën rezervë

Janë publikuar formacionet zyrtare nga ndeshja e dytë mes Bayern Munchen dhe Liverpool në Ligën e Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Se kush do të kalojë tutje për në çerekfinale të Ligës së Kampionëve do të vendoset sonte, pasi që gjithçka është e barabartë.

Ndeshja e parë në “Anfield Road” kishte përfunduar me rezultatin 0-0.

Vlen të theksohet se Xherdan Shaqiri do të jetë në bankën rezervë te Liverpooli.

Ndeshja e dytë zhvillohet sonte në “Allianz Arena” me fillim prej orës 21:00./gazetametro.net

Formacioni startues i Bayernit:

Formacioni startues i Liverpoolit:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë